Klienci o sesjach coachingowych ze mną:

 

Ewelina pomogła mi poradzić sobie z obawą przed wystąpieniami publicznymi. Dziś sama sobie pomagam - dzięki Ewelinie.

Justyna - Menedżer

 

Ewelina jest bardzo profesjonalna a jednocześnie otwarta. Po kilku minutach znika dystans i człowiek czuje się swobodnie. Swoją energią i optymizmem wręcz zaraża. Ma zdrowe podejście do życia, a co za tym idzie do naszych problemów. Bardzo cenię ją za to, że rzeczywiście nie ocenia człowieka i skutecznie pomaga znaleźć zagubioną drogę. Polecam!

Patrycja Prokopowicz

 

Dzięki Ewelinie zrozumiałem jak ważne jest zadawanie sobie odpowiednich pytań i szukanie na nie odpowiedzi w głębi siebie. Gdy "drążyła", moja strefa komfortu momentami chciała uciec od odpowiedzi, ale na szczęście Ewelina na to nie pozwalała. Uświadamianie sobie swoich blokad psychicznych boli, ale to najkrótsza droga do rozwoju. Dziękuję i szczerze polecam!

Krzysztof - Przedsiębiorca

 

Profesjonalny, kompetentny coach i fantastyczny, empatyczny człowiek. Dzięki współpracy z Eweliną odnalazłam swoją drogę zawodową i wydobyłam z siebie siłę na działanie. Polecam Ewelinę z pełnym przekonaniem 🙂

Karolina - Właścicielka firmy

 

Pełna pozytywnej energii osoba. Dzięki jej zaangażowaniu i pracy jestem coraz bliżej realizacji swoich celów. Zaskakujące pytania i zmiana perspektywy sprawiły, że widzę i mogę więcej. Polecam, przede wszystkim za profesjonalizm i wiarę w Klienta!

Agnieszka - Konsultant Wiodący

 

Bardzo konkretna i profesjonalna. Rozumie potrzeby rozmówcy. Cechuje ją pozytywna energia i kreatywność, wysoka jakość wykonywanej pracy. Jest to osoba o rozległej wiedzy, wysokim poziomie kompetencji zawodowych. Bardzo łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi i buduje pozytywne relacje.

Monika - Koordynator ds. ZZL

 

To dzięki niej nauczyłam się nie tylko zadawać pytania, ale również szukać na nie odpowiedzi. To ona pokierowała mnie do miejsca, w którym dzisiaj się znajduję. Polecam w pełni planowanie swojego rozwoju przy boku Eweliny.

Ewelina - Menadżer Sprzedaży

 

Ewelina to wspaniały człowiek z ogromną wiedzą i determinacją. Zawsze świetnie przygotowana, profesjonalna z ogromnie pozytywną energią. W swojej pracy kieruje się dobrem klienta i to on jest zawsze numerem jeden a efekty pracy, widać po kilku spotkaniach. Gorąco polecam!

Karolina - Psycholog/psychoterapeuta