Anna – Dyrektor HR, branża klimatyzacji,

 

„Mierzalne, biznesowe cele jakie zostały postawione przy realizacji projektu szkoleniowego, wpływały na konieczność pozyskania do jego realizacji wyjątkowych osób – trenerów, praktyków z wyjątkowymi umiejętnościami przekazu wiedzy, ale także autorytetów dla naszych pracowników – osób z dużym doświadczeniem zawodowym i wysokimi wymaganiami. Na szczęście do zespołu trenerów trafiła także Pani Ewelina Gałęzowska – Szomborg, która przez cały czas trwania projektu zyskała pełna aprobatę, szacunek i posłuch uczestników. Zawsze profesjonalnie przygotowana do zajęć, o wysokiej kulturze osobistej, dużej wiedzy z obszarów standardów zachowania, obsługi klienta, komunikacji – zwiększała swoje zaangażowanie w projekt, wskutek takich życzeń od uczestników. Pani Ewelina jest niezwykle sympatyczną i otwartą osobą, łatwo nawiązuje i buduje relacje z uczestnikami. Umiejętnie wprowadza w szkolenie elementy odprężające i humorystyczne. Całość zajęć utrzymuje w bardzo aktywnej i interesującej konwencji, wykorzystując nowoczesne metody prowadzenia zajęć, ćwiczenia indywidualne i prace grupowe. Polecam kompetencje trenerskie Pani Eweliny.”

 

 

Grażyna – Prezes Spółki, branża geodezyjna

 

„Pani Ewelina Gałęzowska – Szomborg wykazała się profesjonalizmem, wysokim poziomem wiedzy i umiejętności dydaktycznym oraz ogromnym zaangażowaniem w osiągnięcie jak najlepszych efektów realizowanych szkoleń. Każde ze szkoleń zostało zrealizowane w atrakcyjnej formie warsztatów, z uwzględnieniem aktywizujących metod pracy. Zastosowane techniki, wartości merytoryczne, jak i wynikające z nich korzyści w codziennej pracy zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników. Szczególni doceniamy dostosowanie przez Ewelinę treści merytorycznych i formę przekazu do naszych realnych potrzeb i problemów oraz przyjazna atmosferę zajęć wyzwalającą kreatywność i aktywność uczestników.”

 

 

Piotr – CEO, branża IT nowe technologie

 

"Ewelina jest osobą bardzo energiczną, nawet energetyczną ponieważ oddziałuje pozytywnie na całe swoje otoczenie. Prowadzi doskonale zespół warsztatowy, tłumaczy, wyjaśnia i jest przy tym bardzo cierpliwa. Podczas warsztatów w których "wychodzą" na wierzch różne ludzkie emocje, również te negatywne pozostaje spokojna i nie daje się wyprowadzić z równowagi. Polecam!"

 

 

Damian – Key account and Business Development Manager, branża IT nowe technologie

 

"Podczas warsztatów Ewelina nauczyła nas, jak w świetny sposób rozmawiać ze sobą, prosić o feedback i rozwiązywać konflikty. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że warsztaty Eweliny przyniosły namacalne efekty - ludzie zaczęli więcej rozmawiać, szukać rozwiązań, zamiast obwiniać siebie nawzajem. Super energia i skuteczność - to cechuje Ewelinę i polecam każdemu, kto chce usprawnić komunikację w swoim zespole oraz zbudować jeszcze silniejsze relacje wewnątrz organizacji. Z wielką przyjemnością oglądałem przemiany ludzi i coraz większe otwarcie na konfrontację, co pozwalało na efektywne pokonywanie przeszkód w projektach oraz codziennej pracy.”

 

 

Bartosz – CEO, branża IT nowe technologie

 

„Ewelina performed two series of trainings for our employees up to date (this may change, as we are really looking forward to having her here again as soon as we need more training in her areas of expertise). She has consistently been very well prepared, very keen to adjust to our style and expectations. Most importantly our employees very satisfied and the results have met (in not exceeded) our expectations.”